fbpx

Darmowy Webinar

4 grudnia, 19:00

Czym jest uzależnienie od internetu? Jakie zagrożenia za sobą niesie? Jak rozpoznać, czy moje dziecko może być zagrożone? Już 4 grudnia o godzinie 19:00 odpowiedzi na te i inne pytania udzieli nam specjalistka od interwencji kryzysowych – Aleksandra Dulas. Razem z prowadzącym Patrykiem Wawrzynem omówi kwestię tego, jak działają uzależnienia wśród dzieci i młodzieży, a następnie przedstawi metody przeciwdziałania uzależnieniu w sieci. 
Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań na żywo poprzez czat. Na część z nich nasza prelegentka odpowie w drugiej części spotkania.

wypełnij formularz i zapisz się
  Aleksandra Dulas

  Ukończyła socjologię i etykę na Uniwersytecie Łódzkim i seksuologię kliniczną na SWPS. Terapeutka traum i uzależnień certyfikowana w Londynie przez Michelle Shapiro. Uczestniczyła w Stypendium Socrates-Erasmus w Wyższej Szkole Pracy Socjalnej w Danii, w obszarze badań: prawa dziecka a prawa rodziców oraz edukacja kobiet w krajach rozwijających się. Zajmuje się też interwencją kryzysową w aspekcie kryzysów szkolnych. Od 20 lat pracuje z młodzieżą.

  czy moje dziecko
  jest uzależnione
  od internetu?

  czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?