fbpx

Twoje prezenty!

Dostęp do webinarium „Czy moje dziecko jest uzależnione od internetu?” na żywo wyślemy Ci drogą SMS 3 i 4 grudnia. Do zobaczenia!

Twój kod rabatowy, który gwarantuje Ci zniżkę na zajęcia to: WEBINARYTUTORE. Wystarczy, że podasz go w rozmowie telefonicznej z naszym konsultantem. Chcesz poznać szczegóły na temat naszych usług online dla dzieci? Kliknij przycisk poniżej!

KLIKNIJ I SPRAWDŹ NASZE KURSY

Dodatkowo dostajesz od nas dostęp do nagrania z poprzedniego webinarium, które odbyło się 6 listopada. Odbyło się pod tytułem „Jak zmotywować dziecko do nauki?”

„Twojemu dziecku brakuje motywacji i samozaparcia? Zastanawiasz się, co w ogóle znaczy „motywacja dziecka”? Nie wiesz, czy da się zarazić dziecko pasją do przedmiotów szkolnych? Boisz się, że popełnisz błędy, które zrażą dziecko do edukacji? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy Państwu na bezpłatnym webinarze online razem z naszym gościem specjalnym – Piotrem Rabeckim.

Piotr Rabecki to nauczyciel z 17-letnim stażem i wykładowca motywacyjny dla dzieci i młodzieży. Na spotkaniu podzieli się z nami swoim doświadczeniem i pokaże, jak możemy zadbać o to, aby rozwój nie kojarzył się naszym pociechom z drogą przez mękę. Poruszymy tematy zarówno z perspektywy dzieci w wieku szkolnym, jak i młodzieży.”