fbpx

jak rozmawiać
z dzieckiem
o seksie
i dojrzewaniu?

jak rozmawiać
z dzieckiem o seksie
i dojrzewaniu?

Darmowy webinar

12 lutego (piątek), 19:00

Co zrobić, gdy dziecko zapyta, skąd biorą się inne dzieci? Czy mówienie o bocianach przynoszących dzieci w kapuście jest dobre? Czy seks powinien być tematem tabu w rozmowie z dzieckiem? Kiedy przeprowadzić z dzieckiem pierwszą rozmowę na temat seksu? Co o seksualności mówić, a czego nie mówić dziecku w okresie dojrzewania?

Na te i na inne pytania już 12 lutego o godzinie 19:00 odpowie Aleksandra Dulas, seksuolożka. Serdecznie zapraszamy Was na nasz darmowy webinar skierowany do rodziców, pedagogów i wszystkich osób pracujących z dziećmi oraz młodzieżą.

Podczas webinaru przewidujemy możliwość zadawania pytań na żywo. Na część z nich nasza prelegentka odpowie pod koniec spotkania. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Zapisz się
    Gość specjalny
    Aleksandra Dulas

    Ukończyła socjologię i etykę na Uniwersytecie Łódzkim oraz seksuologię kliniczną na SWPS. Terapeutka traum i uzależnień certyfikowana w Londynie przez Michelle Shapiro. Uczestniczyła w Stypendium Socrates-Erasmus w Wyższej Szkole Pracy Socjalnej w Danii, w obszarze badań: prawa dziecka a prawa rodziców oraz edukacja kobiet w krajach rozwijających się. Zajmuje się też interwencją kryzysową w aspekcie kryzysów szkolnych. Od 20 lat pracuje z młodzieżą.